Nawiedzony strych

Nawiedzony Strych Escape Room Poznań

Czy znasz już emocje związane z wejściem na strych starego domu ?
Czy znasz to uczucie, że czas tam się zatrzymał ?
Czy znasz to uczucie tajemnicy, że każdy przedmiot ma swoją historię ?
Czy znasz to uczucie, że nie jesteś na strychu sam ?

 

Nasz pokój zagadek to nie tylko zwykłe rozwiązywanie zagadek – to realne przeniesienie się w klimat starego strychu. Po zamknięciu drzwi zapomnicie, że jeszcze chwilę temu byliście na ulicach Poznania, zwykłego, współczesnego miasta.

Ten strych od dawna budzi emocje – ludzie mówią, że słychać tam kroki i płacz...  Niektórzy słyszą pukanie... inni widzą białą postać... Tak to Nawiedzony Strych!

Kiedyś mieszkał tam pewien artysta fotograf, który podobno uwięził w zdjęciu duszę młodej kobiety. Można ją uwolnić tylko znajdując zdjęcie i zabierając je ze strychu, jednak trzeba to zrobić w ciągu godziny, gdyż wszyscy, którzy byli na strychu dłużej tracą zmysły...

Już teraz zabierz rodzinę lub zaproś znajomych i razem poczujcie ten dreszczyk związany z odkrywaniem tajemnic starego, nawiedzonego strychu…….

REZERWUJ

Escape Room - Pokój Zagadek Poznań - Nawiedzony Strych to Gra dla osób lubiących zagadki, tajemniczy klimat, poczucie niepokoju a czasem również strachu. Pokoje zagadek w Poznaniu odwiedzane są często przez rodziny, znajomych, współpracowników. Jeśli odwiedzaliście inne pokoje z zagadkami w Poznaniu lub innych miastach to musicie też odwiedzić pokój zagadek Nawiedzony Strych. Nasz Escape Room w Poznaniu zapewni Wam mnóstwo niezapomnianej zabawy, przenisie Was w wyjątkowy, tajemniczy i nieco mroczny klimat. Zmierzycie się z tym co oferuje nasz pokój z zagadkami!?